Elvira Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elvira Rahic

Dobro dosli na Fan Forum Elvire Rahic!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Elvira za tursko trziste

Go down 
AutorPoruka
Elvira-Fan

Elvira-Fan


Broj komentara : 10
Join date : 2008-02-27
Mjesto : Bosna i Hercegovina

Elvira za tursko trziste Empty
KomentarNaslov komentara: Elvira za tursko trziste   Elvira za tursko trziste Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 1:11 am

Elvira Rahić je član muzičkog karavana, koji nastupa širom Balkana, čiji je pokrovitelj vlada Turske. Rahićeva je odavno osvojila publiku u Turskoj i svi su izgledi da će i snimiti album na njihovom jeziku.
„Odavno sam naučila turski i nije mi teško da ga govorim. Prvi čovjek karavana Sulejman Sandžak, koji je porijeklom iz Makedonije, a sada živi u Istambulu, podržava me u svemu“, kaže Elvira.
Da je već postala miljenica u toj zemlji svjedoči i emisija na TRT-u, u kojoj je Elvira bila gost, za vrijeme nastupa u Sjenici, u direktnom javljanju iz reportažnih kola.
„Pripremam i koncert u Istambulu. Tamošnja publika se još uvijek sjeća mog koncerta od ljetos i zato moram da snimim album za tursko tržište. Inače Turci već horski pjevaju sve moje pjesme i to mi je najveća nagrada za sve ove godine na estradi“, zadovoljno konstatuje Elvira za Svet.
Na vrh Go down
http://www.zepa-portal.com
 
Elvira za tursko trziste
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Elvira Rahic :: O kako mi je lijepo...-
Idi na: