Elvira Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elvira Rahic

Dobro dosli na Fan Forum Elvire Rahic!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Elvira-Fan

Elvira-Fan


Broj komentara : 10
Join date : 2008-02-27
Mjesto : Bosna i Hercegovina

NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC Empty
KomentarNaslov komentara: NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC   NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 1:06 am

Nakon višemjesečnog snimanja u Bosni i Hercegovini, Njemačkoj i Švicarskoj, Elvira Rahić završila je svoj novi album “Miraz” koji je u prodaji od 14. februara. Na albumu se nalazi deset novih i dvije bonus kompozicije koje je publika veoma dobro prihvatila, “Legendi sevdaha” i “Bivši moj” s kojom je osvojila prvo mjesto na vogošćanskom festivalu.

Na ovom albumu, Elvira je napravila mali zaokret u stilu, i kako sama kaže, težila je da pjesme budu “prave” bosanske. Izuzetno profesionalna ekipa stoji iza ovoga projekta, većinski autori su Muhamed Šehić-Hamić i Dino Muharemović, kao i Samir Mujagić SMS, Eldin Huseinbegović, Vildana Begić, Jusuf Draganović, Željko Stjepanović, Mike Terrana i Emir Hot. Elvirin favorit je naslovna kompozicija za koju je urađen i video-spot.

U pelijepom ambijentu, u staroj bosanskoj nošnji, lijepom okruženju. Elvirina želja je bila da se u spotu osjeti „bosanski duh“ jer je kako kaže i pjesma rađena u tom stilu. Tako da se pjevačica u spotu pojavljuje u dimijama, jeleku, kaftaru...(elvirarahic.com)
Na vrh Go down
http://www.zepa-portal.com
Ajla-Admin
Admin
Ajla-Admin


Broj komentara : 36
Join date : 2008-02-24

NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC   NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 8:27 am

Novi album je Super svaka čast ELVIRI
Na vrh Go down
https://elvira-rahic.bosnianforum.com
Elvira-Fan

Elvira-Fan


Broj komentara : 10
Join date : 2008-02-27
Mjesto : Bosna i Hercegovina

NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC   NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 5:47 am

"Miraz" je zauzeo mjesto u vrhu top-listi
Ova pjevačica dobiva veliki broj poziva za nastupe tako da svake sedmice ima najmanje tri gostovanja...
17.03.2008. 18:44

Elvira Rahić je prezadovoljna prvim reakcijama na novi album "Miraz", koji je na tržište u našoj zemlji 14. februara plasirala diskografska kuća "Hayat Production".

- Dobila sam dosta komplimenata za pjesme. "Miraz" je zauzeo mjesto u vrhu top-listi. Pored ove numere, najtraženije su "Ožiljak na srcu" i "Bijela zastava". Maksimalno sam se posvetila promociji albuma i već sada se vide rezultati. Uloženi trud se isplatio - kaže Elvira.

Ova pjevačica dobiva veliki broj poziva za nastupe tako da svake sedmice ima najmanje tri gostovanja.

- U četvrtak putujem u Švedsku. Imam zakazana tri koncerta. Nastupat ću sama, a inače ne bježim od saradnje sa kolegama tako da često zajedno gostujemo po diskotekama. Dobila sam poziv i za turneju po Australiji. Trenutno smo u fazi pregovora. Vjerujem da ću do kraja godine pronaći termin i postići dogovor sa organizatorima u ovoj dalekoj zemlji - govori Elvira.
Na vrh Go down
http://www.zepa-portal.com
Sponsored content





NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC   NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC Icon_minitime

Na vrh Go down
 
NOVI ALBUM ELVIRE RAHIC
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Elvira Rahic :: O kako mi je lijepo...-
Idi na: